Blog

Čištění a ochrana fasád Praha a Česká republika

Čištění a mytí fasád a jejich následná ochrana prostřednictvím Nanotechnologie FN® povrchů, to je trvale čistá fasáda a nízké náklady na údržbu. Kdo by si nepřál mít u svého domu stále čistou, krásnou fasádu. Splnění tohoto přání bylo až dosud, zejména ve velkých městech a průmyslových oblastech, obtížně splnitelné. Fasády domů v těchto lokalitách začnou prakticky okamžitě tmavnout v důsledku usazování atmosférické špíny.

Číst dál...

Čištění fasád a samočistící impregnace a ochrana fasád

Klient: SVJ Villa Bianca, Pod kaštany Praha 6

Výškové čištění fasád párou je metoda čištění za pomoci parního čističe nebo stroje. Pára je vytvořena z vody za pomoci tlaku a teploty. Parní čistič vytvoří horkou vodu a pod silným tlakem žene molekuly vody potrubním systémem ven ze stroje speciální úzkou tryskou. Objem vody, která je umístěna v nádobě parního čističe, se při jejím odpařování zvětšuje 1700 krát. Čištění párou patří mezi neúčinnější ekologické metody vůbec. Není třeba používat žádné chemické, čistící a odmašťovací přípravky. Pára z čističe dokáže proniknout do nejmenších nerovností a skulinek čištěného povrchu, a za vysoké teploty uvolní a odstraní mastnotu, oleje, vosk a další silné nečistoty.

Číst dál...

Opravdu náročné výškové práce

Opravy fasád a nátěry fasád jsou opravdu náročné výškové práce a zde jsou potřeba ostřílení profesionálové ve svém oboru. Viset celý den vysoko nad zemí a zanechat za sebou kvalitní řemeslnou práci, to již vyžaduje mnohaletou praxi a um.

Číst dál...

Výškové kácení stromů je pro nás zábavou

Výškové kácení stromů je pro nás zábavou! Proto vždy, když se jedná o havarijní kácení stromů - neváháme ani minutu, zvláště, když je to v takto atraktivní lokalitě! Kácení stromu pro firmu PRŮMSTAV a.s. bylo pro pracovníky Výškového servisu za odměnu, takto exkluzivní práci si nemůžeme nechat ujít. Kácení tohoto plně vzrostlého stromu jsme provedli v minimálním čase a za přísného drobnohledu turistů. Rizikové kácení stromů nad Karlovým Mostem jsme zvládli na jedničku.

Číst dál...

Výškové mytí oken

Profesionálně a výškově jsme umyli nový plavecký bazén v Mladé Boleslavi, venkovní počasí nám nepřálo na výškové mytí oken - my však zvládáme práce i ve ztížených podmínkách. Výškové mytí oken pomocí stěrek je pro profesionály hračkou!

Číst dál...

Rizikové kácení stromů

Rizikové a výškové kácení stromů je pro nás hrou! Rizikové kácení bez rizika - v tomto speciálním odvětví výškových prací máme dlouholetou a odbornou praxi. Kácení a prořezy stromů provádíme rychle a bezpečně.

Číst dál...

Havarijní výškové práce v Praze

Začátkem minulého týdne se prohnala Prahou neočekávaná vichřice - pracovníci firmy Výškový servis měli napilno. Havarijní výškové práce jsou naší denní rutinou, pracujeme za každého počasí a v jakémkoliv čase!

Číst dál...

Povrchy fasád je dobré před znečištěním i chránit

Nečistoty ze vzduchu, ale i ty, které ulpívají v dešťových kapkách. Stejně jako různé stříkance ze silnic, nebo také z chodníků. To vše má vliv na to, že původně dokonalá fasáda vypadá neudržovaně a zašedle, a to vlivem špíny. Naštěstí existuje snadné řešení, kterým je čištění fasád. Rozhodně je třeba myslet na to, že se může jednat o práci ve výškách s využitím různých technologií, a tak je dobré raději povolat profesionála. Možností, jak fasádu vyčistit, je samozřejmě hned několik. Nejčastěji je využíván tlak vody a různého abraziva, díky čemuž jsou nečistoty odstraněny. Myslet je ale třeba na to, že mytí fasád však nestačí. Důležitá je také prevence.

Číst dál...

Jarní úklid? To je i péče o fasádu či střechu

Zahrádky byly přes zimu pusté, nikomu se příliš nechtělo ven – a veškeré práce na domě v tomto období ustaly. Není se čemu divit, zima, sníh a mrazy jsou v tomto ohledu velmi zákeřnými nepřáteli. Ale teď je to pryč, přišlo jaro, a tak by to chtělo znovu se podívat na náš domek a uvědomit si, co je na něm třeba udělat.

Číst dál...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.