Výškové instalace dekorací a billboardů

Výškové práce Praha, výškové instalace dekorací, výškové instalace dekorací Praha, výškové instalace billboardů, výškové instalace vánočních dekorací, výškové instalace velikonočních dekorací, výškové instalace sezónních dekorací, výškové instalace dekorací v obchodních centrech, výškové instalace zimních dekorací, výškové instalace silvestrovských dekorací, výškové instalace reklamních panelů, výškové instalace poutačů jsme připraveni zajistit do 48-i hodin od Vaší objednávky v rámci Prahy a České republiky.

Výškové práce Praha

Potřebujete zajistit kvalitní výškové práce, instalaci venkovní dekorací, instalaci vnitřních dekorací, instalaci billboardů ve Vašem regionu v rámci České republiky?

Instalace dekorací Praha, instalace dekorací Plzeň, instalace dekorací Mělník, instalace dekorací Česká lípa, instalace dekorací Mladá Boleslav, instalace dekorací Liberec, instalace dekorací Ústí nad Labem, instalace dekorací Děčín, instalace dekorací Kladno, instalace dekorací Benešov, instalace dekorací Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Námi používané metody profesionálních výškových instalací a oprav dekorací a billboardů jsou prováděny na základě odborných školení a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných kvalitních materiálů a produktů.

Výškové instalace dekorací

Výškové instalace dekorací a billboardů je prováděno v rámci naší firmy dle bezpečnostních směrnic a certifikací ČHS (Českého horolezeckého svazu), kterého je naše firma čestným členem. Absolvované školení pro odborné provádění výškových prací nás zavazuje k profesionálnímu a odbornému provedení objednaných úkonů včetně minimalizace poškození Vašeho majetku. Výše uvedené jsme schopni zajistit díky našim dlouholetým zkušenostem z horolezectví, což je velká výhoda pro výškové práce, pro práce na těžko dostupných místech a pohybu ve velké expozici.

Výškové instalace dekorací a úvodní informace

Výškové instalace dekorací Praha

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní firmu provádějící odborné výškové práce, mají obě strany oboustranně vyhráno. S naší firmou Výškový Servis® máte o komplexní výškový servis a odborně provedené výškové práce postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním zkušenostem a komplexnímu servisu od A-Z, budete jistě příjemně překvapeni a dle zkušeností našich stávajících klientů především spokojeni.

Výškové instalace dekorací a billboardů provádíme na všech druzích střech a objektech či stromech pomocí horolezecké techniky a výškové plošiny. Provádíme údržbu a opravy dekorací a elektromontážní práce. Naši pracovníci jsou držitelé výučních listů, elektromontážních certifikací a profesionálové ve svém oboru.

Výškové instalace dekorací a billboardů je vedoucí pracovník povinen zahájit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme realizace a výškové práce několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5-ti miliónů korun případně způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případně způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Výškové instalace dekorací, billboardů a objednávka

Výškové instalace billboardů

Objednávka instalací dekorací a billboardů předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně výškové instalace dekorací a billboardů objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem. Nejvhodnější forma objednávky výškové instalace dekorací a billboardů a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet. V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

 1. Adresa a lokalita místa
 2. Plocha v m2 nebo bm
 3. Typ povrchu
 4. Výška instalace
 5. Příprava povrchu
 6. Přístupnost k místu
 7. Stav povrchu
 8. Čas a preferovaný termín realizace
 Výškové instalace vánočních dekorací

Výškové instalace dekorací, billboardů a cenová nabídka

Osobní prohlídka prostor někdy má své opodstatnění a to především v případech větších prostor či specifičtější objednávky naše firma preferuje osobní prohlídku. Důvodem je důkladně zmonitorovat stav, ve které se prostor nachází a domluvit se na odhadu počtu hodin, pracovníků a případných doplňkových službách. Následně je naše firma připravena vypracovat cenovou nabídku či rozpočet.

Výškové instalace a údržba dekorací a billboardů a cenová nabídka vždy obsahuje důležité informace, ze kterých se celkový rozpočet skládá:

 1. Adresa a lokalita místa
 2. Počet pracovníků
 3. Počet hodin (vždy odhad)
 4. Cena kč / hod
 5. Cena kč /m2
 6. Doprava
 7. Speciální materiály
 8. Doplňkové služby
 9. Předběžná konečná částka
 Výškové instalace velikonočních dekorací

Výškové instalace a údržba dekorací a billboardů je ve většině případů akce na jeden dne a lze někdy očekávat i na více dnů. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však výjimky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás během průběhu úklidu mají povinnosti upozornit na případný nárůst počtu hodin.

Výškové instalace dekorací, billboardů a technické info

Výškové instalace sezónních dekorací

Výškové instalace a opravy dekoračních prvků, čištění dekoračních prvků, instalace dekoračních prvků, revitalizace starých dekoračních prvků, údržba dekoračních prvků, instalace dekoračních prvků ve výškách, projektování dekorací, opravy a instalace dekoračních prvků pomocí horolezecké techniky včetně realizace návrhů a výroby dekorací provádíme především v Praze a po celé České republice.

Výzdoba či dekorace je dnes velice důležitou součástí našich domovů. Zvláště v období Vánočních svátků dokáže vhodně a vkusně vybraná dekorace zútulnit náš domov navodit tak tu pravou Vánoční atmosféru. Nabízíme Vám vkusné dekorace, bytové dekorace a dekorační osvětlení, osvětlení bytů, zahrad, i komerčních a průmyslových prostor. Instalujeme a vyrábíme výzdoby a dekorace na nejrůznější setkání, konference na karnevaly, oslavy a slavnosti. S týmem našich designérů pro Vás připravujeme širokou škálu nejrůznějších dekoračních prvků, osvětlení a ozdob. Vše vkusně a decentně. Veškeré dekorační prvky instalujeme také ve výškách a to především pomocí horolezecké techniky, bez použití lešeňového systému či těžké mechanizace.

Výškové instalace dekorací v obchodních centrech

Naše firma je schopna Vám vyrobit, dodat a nainstalovat dekorační prvky v plném rozsahu. Tým designérů vyrábí jednotlivé dekorační prvky vždy jako originál! Proto věřte, že Vaše dekorační prvky dodané a nainstalované naší firmou budou vždy stoprocentně funkční, kvalitní a v neposlední řadě esteticky hodnotné. V týmu našich designérů a zručných řemeslníků pracují lidé s několikaletou praxí v oboru kteří přistupují ke každé zakázce s citem a pokorou. Výsledek jejich práce Vás opravdu potěší - proto věřte, že naše dekorace dodají Vašemu místu ten pravý "genius loci".

Výškové instalace dekorací a typy a druhy dekorací

Výškové instalace zimních dekorací

Plastové venkovní dekorace patří mezi odolnější dekorace, při jejichž výrobě byla použita technologie takzvaného rotačního tváření. Na obalech výrobků často však ani tuto informaci nenaleznete, a tak sledujte spíše údaje o UV stabilizátorech. Tyto prvky totiž plastům prodlužují životnost.

Zmrzlé venkovní dekorace, které mohou zároveň posloužit v zimě jako krmení pro ptáčky. Vyrábíme je tak, že například do bábovkové formy pěkně naskládáte jeřabiny, bobule hlohu nebo ptačího zobu, další vrstvu bude tvořit slunečnicové a hořčičné semínko v silné vrstvě a nakonec třeba vrstva šišek pro barevné doladění a zpevnění závěrečné vrstvy. Každou jednotlivou vrstvu při vložení do formy zalijeme tekutým lojem, ten na chladu ztuhne, bábovku pak jednoduše vyklopíme a vznikne vám krásná a užitečná dekorace zároveň. Na chladu venku na zahradě jen tak dekorace neroztaje a ptáci si na ní mohou pochutnávat takřka celou zimu.

Výškové instalace silvestrovských dekorací

Venkovní přírodní dekorace, které neupravené dřevo nejlépe chrání a odolává prostřednictvím nejrůznějších laků a olejů. Barvené dřevo dobře ochrání lazury s penetračními účinky. Vyrobené dekorace z proutí anebo z révových šlahounů, je zapotřebí je pouze dobře připevnit, aby je neodfoukl silný vítr, jinak vydrží.

Vánoční venkovní světelné LED dekorace jsou různých konstrukcí a tvarů. Jedná se především o LED světelné girlandy, stromky, světelné sítě, stromy, větvičky a keříky. Patří sem ovšem i LED světlené krápníčky a světelné vločky, či další dekorace s osvětlením LED. Používá se především jako sváteční dekorace zahrad, parků a RD. Vyrábí se mnoha barevných variantách LED světelných zdrojů.

Výškové instalace reklamních panelů

Na větší plochy, tvarované plochy nebo kaskádovité jsou nejvhodnější a námi používané sítě z LED řetězy. Mezi jejich nesporné výhody patří úspora energie, snadná aplikace a pokud se stane, že jedna ze svíček nesvítí, nic se neděje, zbytek svítí bez problémů dál.

Výšková instalace a údržba reklam a billboardů

Výškové instalace poutačů

Aby výšková outdoorová reklama upoutala pozornost, je třeba, aby byla promyšleně navržená, ale také aby byla zajímavě umístěná. Takový požadavek splňují často obtížně dostupná místa – výškové budovy, vodojemy, tovární komíny, sila, stožáry vysílačů apod. I na taková místa jsme schopni vaši reklamu umístit s pomocí horolezecké techniky. Instalace reklamních prvků horolezeckou technikou je velmi praktické řešení.

Zajistíme pro vás návrh i grafickou realizaci ve studiu a navrhneme vhodný způsob ukotvení reklamy, aby byl bezpečný, odolný proti větru, aby reklamní plachty byly trvale napnuté. Máme zkušenosti i s opravdu velmi rozměrnými bannery a montáží potřebného příslušenství – osvětlení, časových spínačů apod.

Výškové instalace dekorací a billboardů

Ceník profesionálních služeb

 • od 400,- Kč / hod bez DPH per pracovník
 • cenový rozpočet je vždy stanoven a na základě vstupních informací
 • od 300,- Kč za dopravu po Praze a regionálních pobočkách + 7,- Kč za každý další KM mimo Prahu | regionální pobočky.
 • Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.
 • Jednotkové ceny jsou vždy pro Slovenskou republiku přepočítány dle aktuálního kurzu měny Euro.

TIP: Navštivte naši fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Naše firma zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně.

V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vedení firmy Výškový Servis®

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.