Výškové práce a kontakt firmy

Výškové práce, výškové práce Praha a výškové řemeslné práce nabízí firma Výškový Servis®. Výškové práce jsou zajištovány klientům a zákazníkům formou odborné a kvalitní služby v oblasti výškových prací, rizikových výškových prací, práce ve výškách, výškové pokrývačské práce, výškové klempířské práce, výškový servis, opravy střechy, nátěry střech, opravy okapů, opravy komínů, nátěry oken, nátěry a mytí výtahů a šachet, rizikové kácení stromů, odstraňování sněhu a ledu ze střech, čištění výškových oken, výškové mytí fasád, čištění graffiti, výškové čištění střech, instalace zábran proti ptactvu, instalace hromosvodů a další výškové práce jsme pro Vás připraveni zajistit odborně způsobilými pracovníky naší firmy dle interních směrnic ISIS System™ a závazné a odborně způsobilé certifikace britského institutu IICRC™.

výškové práce Praha

Tato interní technologická norma naší firmy přináší maximální spokojenost Vás – našich zákazníků v plné součinnosti se zachováním etických a jakostních prováděcích standardů včetně dlouhodobé udržitelnosti ochrany povrchů a svěřeného majetku.

Firma Výškový Servis® - centrum profesionálních výškových prací zajišťuje realizaci zakázek v rámci celé České a Slovenské republiky. Přesná cenová kalkulace včetně dopravného je vždy řešena individuálně. V případě Vašeho zájmu o naše služby ve Vašem regionu, je zapotřebí nás kontaktovat poptávkou, telefonicky nebo emailem.

výškové práce

Kontakt a provozní doba firmy

Výškový Servis®

Tel.: +420 607 581 314

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.vyskovy-servis.cz

Příjem telefonických objednávek

8:00hod - 16:00hod

* V případě Vašeho zájmu o naše služby mimo uvedený čas, nás kontaktujte emailem či poptávkou.

Vedení firmy je zastoupeno odborně způsobilými osvč osobami pro oblast zpracování kamene, jenž jsou členy svazu kameníků a kamenosochařů ČR.

narodni pamatkovy ustav

Partner naší odborně prováděcí realizační firmy při obnově památkově ochráněných objektů, budov a památek v ČR.

Regionální pobočky firmy

Pobočka morava

Spolková 299/11
602 00 Brno

Czech Republic

Pobočka Slovensko

Centrála firmy pro SR

Kopčianska 17
851 01 Bratislava

Slovak Republic

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na spolupráci.

Kontaktní formulář

{rsform 3}

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.