Jarní úklid? To je i péče o fasádu či střechu

Zahrádky byly přes zimu pusté, nikomu se příliš nechtělo ven – a veškeré práce na domě v tomto období ustaly. Není se čemu divit, zima, sníh a mrazy jsou v tomto ohledu velmi zákeřnými nepřáteli. Ale teď je to pryč, přišlo jaro, a tak by to chtělo znovu se podívat na náš domek a uvědomit si, co je na něm třeba udělat.

Zatímco doménou žen je spíše péče o domácnost a s tím spojený generální jarní úklid, muži by se měli umět postarat o dům jako celek. Zkontrolovat stav střechy, komíny, fasádu, okna, dveře, plot a tak dále. Zkrátka dohlédnout na to, aby nemovitost po proběhlé zimě brzy byla zase v kondici a nikoho neohrožovala – a také aby nedělala majitelům ostudu. A když si s tím nevíte rady, neumíte to nebo máte dům příliš vysoký, než abyste si troufli šplhat po střechách a lešení? Řešení je jednoduché – povolejte si profesionály z firmy Výškový Servis®, kteří nejen umějí báječně šplhat a lézt po výškách, ale zároveň jsou i zdatnými a šikovnými řemeslníky.

Fasáda zase jako nová

Dá se říct, že nejohroženější venkovní částí domu je fasáda. Působí na ni povětrnostní vlivy, bičuje ji sníh, déšť i vítr, mráz ji může potrhat, slunce ničí barvu. Zkrátka není chvíle, abyste se nad ní nepozastavili a alespoň v duchu si neřekli, že by to s ní už něco chtělo udělat. Na renovaci fasád či údržbu fasád je ideální pozvat si právě ty, kteří se neobávají práce ve výškách a zároveň to vše umějí. A právě proto má Výškový Servis® hlavně na jaře tolik zakázek – jeho pracovníci jsou schopní a dovedou opravit fasádu, natřít ji, omýt a celkově ji dát do takového stavu, že vypadá jako nová. A nebo vám ji zkrátka novou udělají. To záleží jen na vašich přáních a požadavcích.

Jako horolezci

Totéž zvládají i se střechou. Práce ve výškách je pro ně denním chlebem, a tak jim nedělá potíže běhat po střechách, šplhat nahoru a dolů a opravit a vyčistit vše, co je třeba – od komínů přes střešní krytiny po okapy. Nic neopomenou a vše spraví a vyčistí tak, že budete nadmíru spokojeni.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.