Kdo vám pomůže se sněhem? Zjistěte si to včas

Děti už se ho nemohou dočkat. Každý den vstávají s nadějí, že se z oblohy třeba už začíná sypat bílá nadílka. Jenže to, co malé zaručeně nadchne, přidělává dospělým akorát vrásky na čele. Co s vrstvami sněhu na střeše? A co s rampouchy, které se nebezpečně kývou nad vaší hlavou? Nedřete se sami a neriskujte pád z velké výšky – objednejte si na pomoc se sněhem a ledem profesionály.

V písni Jarka Nohavici přichází sněhová kalamita ve chvíli, kdy na Václaváku napadnou čtyři centimetry sněhu. A i když je to vtipné, je nutno říct, že taková nenadálá situace už v Praze opravdu kalamitou je. Ale i ve velkých městech se stává, že nečekaně napadne několik desítek centimetrů sněhu, střechy jsou náhle obsypané a pod tíhou pomalu praskají a nikdo neví, jak se bílé nepříjemnosti zbavit. A když pak začne tát a tvoří se na okapech kusy ledu a rampouchy, je to pomalu o život. Proto by měli majitelé domů už předem zbystřit a poohlédnou se po spolehlivých profesionálech, kteří jim v takových chvílích přispěchají na pomoc a zajistí odklízení sněhu ze střechy. A takové najdete třeba ve společnosti Výškový Servis®.

Všechny výškové práce

Zatímco přes léto, na jaře nebo na podzim se pracovníci Výškového servisu zabývají spíš řemeslnickými pracemi a zvládají všechno od kácení stromů po opravu fasád, v zimním období je jejich hlavní prioritou sníh. Pomáhají majitelům předcházet kalamitám a brání tak možným zraněním náhodných kolemjdoucích a tím i následným žalobám. Není pro ně problém dostat se na střechu a zařídit shoz sněhu, aby střecha pod tou tíhou nepraskla. Odstraní ledové převisy a zařídí vše, co je třeba. Na prvním místě je pro ně ochrana života a zdraví, a proto často zasahují i preventivně. Využít jejich služeb může kdokoliv, kdekoliv a kdykoliv. Vždy jsou připraveni pomáhat a chránit.

Zima je radost

Pokud máte jistotu, že vám někdo se sněhem pomůže, najednou nejspíš zjistíte, že zima je radost. Sníh vás už nebude děsit, ale těšit. A možná se opět na pár chvil stanete malými dětmi a půjdete si radostně zadovádět do závějí – budete totiž vědět, že je o úklid sněhu postaráno.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.