Konec zatékání a strachu – dopřejte své střeše nový kabát

Kdo si postaví nebo koupí nový dům, nemusí to většinou řešit. Ale majitelé starších domků začnou po čase zjišťovat, že jejich střechy už nejsou, jaké bývaly. Některé tašky jsou popraskané, místy začne zatékat – a nakonec může hrozit i úraz. Proto je vhodné střechu co nejdříve zrenovovat nebo ji alespoň upravit.

Kdo se rozhodne pro renovace střech, nejspíš už tuší, že to nezvládne sám. Je třeba lézt ve velkých výškách, balancovat na šikmých plochách a k tomu ještě navíc být zručný a zvládat opravářské práce, případně pokládku nové krytiny. Tohle všechno skloubit, to už chce profesionála. A proto je vhodné profesionály si zavolat – a to třeba ty ze společnosti Výškový Servis®.

Jako horolezci

Tato společnost se specializuje na práci ve výškách. Jejím pracovníkům, kteří jsou v podstatě horolezci, proto nedělá problém viset někde na laně a dělat nátěry střech, balancovat po šikmých krytinách a spouštět se podél domů. Nebojí se, zvládají to a navíc jsou i zručnými řemeslníky. Takže opravy střech jsou pro ně denním chlebem. Umějí opravit krovy, sundat starou krytinu, nandat zase novou – nebo zkrátka upravit to, co je na střeše špatně a udělat ji zase krásnou.

Ochranné nátěry

Výhodou povolání profesionální firmy je nejen to, že se s opravami nemusíte pachtit sami a riskovat tím těžký úraz. Ale odborné firmy nabízejí víc než jen běžné rekonstrukce. Třeba u Výškového servisu CZ je možné objednat si provedení impregnace střechy, což by běžný majitel domu sám jen těžko zvládal. Takhle ale jeho střecha může dostat ochranný nátěr, který bude odolávat vlivům počasí a zachová ji v původním stavu mnohem déle, než by se stalo bez něho. A to pořád ještě není vše. Výškový servis toho nabízí mnohem více a za velmi rozumné ceny, které jistě stojí za to vyzkoušet.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.