Střecha potřebuje vaši péči i v zimě

Jakmile se začne ochlazovat a přijdou první mrazy se sněhem, většina lidí upouští od prací na domě a především na střechách. Ale zima přece neznamená, že o střechu nad hlavou nemusíme dbát. Spíš naopak – měli bychom jí věnovat zvýšenou pozornost a ihned se dát do opravování sebemenších nedostatků.

Pokud nám někde zatéká mezi taškami, nepozdává se nám některá část střechy nebo nás zlobí ucpaný či poškozený okap, není příliš čas na váhání. Tohle do jara nepočká a kvůli věčnému odkládání by problém snadno mohl nabýt fatálních rozměrů. Výškové práce se přece dají provádět v každém ročním období – a společnost Výškový Servis® je toho vzorným příkladem. Její pracovníky totiž nezastaví vůbec nic.

Opravy všeho a všude

Jen málokterý majitel domu, ať už je to kutil nebo zapřisáhlý odmítač manuální práce, si troufne vylézt na střechu. Přece jen práce ve dvacetimetrové či větší výšce není nic příjemného – stačí jeden špatný krok a jste rádi, že skončíte jen s pár zlomeninami. Proto je vhodné si na práce na střechách povolat lidi, kteří to umějí a pohybují se jako horolezci a mají schopnosti jako ti nejlepší řemeslníci. Pro ně je údržba střech snadná, opravy střech hračkou a opravy komínů příjemným adrenalinovým zpestřením. Nezáleží na tom, co potřebujete, jaký je zrovna měsíc nebo jak je to vysoko – vždy si poradí a rádi pomohou. A nedělají jim potíže ani takové detaily jako opravy okapů – nikdy neodmítnou a vždy přijedou.

Likvidace sněhu

Součástí práce lidí, kteří jsou zaměstnaní u Výškového Servisu CZ, je i odklízení sněhu, ledu a nebezpečných převisů, které by snadno mohly někoho zranit. Ať už potřebujete shodit rampouchy nebo vás děsí množství sněhu na vaší rovné střeše, vždy je tu efektivní řešení. Sněhový servis je v zimním období samozřejmostí a odklízení sněhu je v době kalamit a ve výše položených oblastech tím nejběžnějším, čím se firmy jako Výškový Servis® zabývají.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.