Výškové práce – jak si poradit s opravami fasád a střech?

Poškozená fasáda či střecha, nalomená větev nebo strom hrozící pádem – to jsou záležitosti, které je třeba urychleně řešit, protože mohou ohrozit obyvatele domu nebo minimálně dělají ostudu. Jenže pokud jde o velké výšky, většinou se neobejdete bez pomoci profesionálů.

Výškové práce jsou pro mnoho lidí noční můrou. Můžete být zručný řemeslník, který si všechno sám opraví a vyrobí, jenže pokud máte balancovat na střeše 20 metrů nad zemí nebo viset na laně podél zdi domu, hrozí nebezpečný pád a úraz. A že už jich bylo, když se někdo pokoušel o práce ve výškách na vlastní pěst. Proto je ideální zavolat ty, kteří to zvládají levou zadní – což je třeba společnost Výškový Servis®.

Horolezci v akci

Možná občas vídáte muže zavěšené na střechách komerčních budov, jak myjí desítky oken a přitom v klidu balancují na malé plošině nebo zkrátka jen visí. A možná jde právě o pracovníky Výškového servisu CZ. Ti zvládají nejen výškové mytí oken, což je dvakrát ročně nutností a většina firem si na to najímá skutečné profesionály. Náplní jejich práce jsou třeba i výškové nátěry fasád, což běžný řemeslník nedokáže. Visí si na laně a přitom natírají, a to tak profesionálně jako každý jiný odborník. A služeb této společnosti využívá čím dál více lidí i firem – její zaměstnanci jsou totiž zruční, schopní a poctiví, takže svou práci neodbudou a navíc při ní nikoho neohrozí. A ještě za ni nepožadují horentní sumy jako leckteré jiné firmy.

Po celé republice

Ať už jde o výškové opravy střech, odřezávání větví, opravy domů nebo cokoliv jiného, profesionálové to vždy zvládnou rychleji, zručněji, bezpečněji a šikovněji než běžný laik. Proto si tolik lidí objednává služby podobně zaměřených firem – a na prvních místech se umisťuje právě Výškový Servis®. Oblastí jejich působnosti je celá ČR a vyžádat si je může kdokoliv, i když nejvíce objednává jejich výškové práce Praha a okolí.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.