Výškové práce rychle a bezpečně

Porazit vzrostlý strom, který hrozí zřícením, mytí oken ve velkých výškách, čištění fasád několik metrů nad zemí a tak dále. To jsou všechno práce, které se odehrávají ve značných výškách a bez potřebných znalostí, schopností a vybavení si je sami nemůžeme provést. Proto tu ale existují profesionálové, pro které je všechno tohle hračkou.

Viset na laně dvacet metrů nad zemí a mýt okno nebo odřezávat větev. To jsou situace, ze kterých by se leckomu zamotala hlava. Ale práce ve výškách je třeba pro zaměstnance společnosti Výškový Servis® něco naprosto běžného. Zavěsí se na lano a se svými až horolezeckými schopnostmi zdolají každý strom i stěnu. A když není jiná možnost, přivezou si techniku, která jim pomůže výšky pokořit. Pak mohou udělat cokoliv je zrovna třeba.

Střechy i fasády

Výškové práce nejsou ale jen o již zmíněných službách, souvisí s tím mnohem více. Dají se takto provádět opravy střech, světlíků, okapů a komínů, klempířské práce či nátěry. A když v zimě někoho vidíme na střeše bytového domu, jak z výšky hází sníh, není to nikdo jiný než pracovník podobné firmy. Ale jejích služeb využijete i v případě potřeby čištění a mytí solárních panelů nebo oken postavených vysoko na budově. Firma se ovšem specializuje i na odstraňování graffiti a anti-graffiti nátěry. Zkrátka pomůže všude, kde je to třeba a kam vám strach z výšek nedovolí vylézt.

V Praze i okolí

Ideální oblastí je pro výškové práce Praha, ale společnost působí i v dalších lokalitách. A ať už dělá cokoliv, vždy je to na naprosto profesionální úrovni a bezpečně. Ostatně, Výškový Servis® je členem Českého horolezeckého svazu a jeho pracovníci by mohli klidně zdolávat kolmé skalní stěny. Stejně tak snadno vyšplhají, kam zrovna potřebujete, a odstraní, vyčistí a upraví vše, co je nutné.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.