Výškový servis zajistí opravy fasád i omítek

Je to sice smutné, ale je to tak. I když si postavíte sebekrásnější domek a uděláte si fasádu podle svých představ, jednoho dne zjistíte, že už se bez pomoci odborníků neobejde. Nemluvě o tom, když vám ji nějaký vandal během noci poničí graffiti. Co když vám na to ale už nestačí síly nebo si netroufáte lézt po velkých výškách?

V takových případech je vhodné zavolat si na pomoc profesionály specializující se na práce ve výškách. A i když se o nich mluví hlavně ve spojitosti s rizikovým kácením stromů, opravách mostů, mytí oken na výškových budovách nebo třeba jako o těch, kteří shazují ze střech sníh, zvládají toho většinou mnohem více. A jednou z parket, kterým se věnuje i firma Výškový Servis®, jsou právě opravy fasád.

Bez závratě a rychle

Zatímco jeden nezkušený člověk by se s tím mořil týdny a ještě by nejspíš přišel k úrazu, pracovníci takové firmy jsou v podstatě horolezci. Dokáží vyšplhat tam, kam by si jiní netroufli. Dokáží bez mrknutí oka pracovat desítky metrů nad zemí a zavěšení jen na laně. A co víc – umějí nejen lézt, ale jsou to i zruční řemeslníci. Takže opravy fasádních omítek pro ně nejsou problémem a vše provedou na nejvyšší úrovni a přesně podle představ majitele.

Pomoc ve výškách

I když výškové práce provádí celá řada firem, je třeba pečlivě vybírat, než si nějakou objednáte. Ne všechny nabízejí tytéž služby a řada z nich se specializuje jen na běžné zásahy jako třeba kácení stromů nebo nabízejí jen unikátní služby jako například odstraňování graffiti nápisů. Dá se ovšem říci, že Výškový Servis® je takový Ferda mravenec – provádí výškové práce všeho druhu a s žádostí o pomoc u něho uspěje takřka každý. Nezáleží přitom na tom, kde bydlíte, kdy pomoc potřebujete a o co přesně se jedná – řešení se vždy najde, a to k nejvyšší spokojenosti zákazníka.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.