I fasáda by měla na první pohled působit nově a čistě

Z hlediska čištění nelze říci, že by mělo probíhat pouze uvnitř budovy, ale i její fasáda často potřebuje zcela nový vzhled. A tou nejjednodušší možností, jak toho docílit, je samozřejmě kvalitní čištění a impregnace fasád. A to pomocí nanotechnologií, přičemž budou využity metody jako Nanoprofesional, nebo efektivní postupy odstraňování zeleně, které nesou název Twister Professional™a Mosmatic Professional. Samozřejmě všechny tyto jsou běžné u profesionálů, kteří se tak postarají o tom, aby čištění a impregnace fasád splnila svůj účel, a jakýkoliv objekt tak vypadal opět jako nový.

Všechny nečistoty musí pryč

Kombinace všech těchto metod samozřejmě zajistí dokonalé odstranění všech problémů s estetikou fasády. A to ať už se jedná o mech, rez, či nečistoty z okolního prostředí nebo ovzduší. Vše totiž lze technikou kombinující speciální a přitom ekologicky šetrné přípravky odstranit. A co více, v budoucnu již nebude daná fasáda tak náchylná, a to díky technologiím jako je nano impregnace, nebo hydrofobizace. A to nejenom na svém povrchu, ale tento postup bude proveden skutečně do hloubky, čímž se tak řeší samotná příčina daného problému nevzhledných fasád. A tak čištění a impregnace fasád splní stoprocentně svůj účel.

Čištění svépomocí je velké riziko

Nejsou to ale pouze použité technologie nebo přípravky, ale také špičková lezecká technika, kterou mají profesionálové k dispozici. V tomto ohledu je tak důležitá nejenom jejich, ale samozřejmě i vaše bezpečnost, a to pokud byste se do čištění a impregnace fasád pustili sami. Navíc vámi použitá metoda by mohla být maximálně méně výkonná Wapka, která má oproti výše zmíněným postupům daleko menší tlak. A to samozřejmě znamená mnohem nižší účinnost. Nehledě na řadu náročných postupů, které je třeba ve vysoké výšce vykonat. A díky špičkové práci profesionálů bude výsledek nejenom okamžitý, ale samozřejmě také dlouhodobý.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.