Povrchy fasád je dobré před znečištěním i chránit

Nečistoty ze vzduchu, ale i ty, které ulpívají v dešťových kapkách. Stejně jako různé stříkance ze silnic, nebo také z chodníků. To vše má vliv na to, že původně dokonalá fasáda vypadá neudržovaně a zašedle, a to vlivem špíny. Naštěstí existuje snadné řešení, kterým je čištění fasád. Rozhodně je třeba myslet na to, že se může jednat o práci ve výškách s využitím různých technologií, a tak je dobré raději povolat profesionála. Možností, jak fasádu vyčistit, je samozřejmě hned několik. Nejčastěji je využíván tlak vody a různého abraziva, díky čemuž jsou nečistoty odstraněny. Myslet je ale třeba na to, že mytí fasád však nestačí. Důležitá je také prevence.

Jak povrchy ochránit?

I zde byste měli myslet na to, že profesionál přesně ví, co má udělat. A tak zhodnotí vaši situaci, stejně jako navrhne to nejlepší možné řešení. Mezi nejlepší volbu dnes patří ochrana fasád, která využívá takzvané nanotechnologie. Ideální prostředkem, který zaručeně funguje a má skvělé výsledky, je Nanoprofessional. Jeho účinky jsou jasné, jelikož dokáže vytvořit ochrannou vrstvu, která zajistí, že fasáda odolá nejenom nečistotám, ale také vodě a vlhkosti. Jedná se totiž i o určitý stupeň impregnace. A to na bázi využití miniaturních prvků, které tak onu neprostupnou vrstvu vytvoří.

Nejenom u klasických fasád

Nejsou to však jenom klasické fasády u našich rodinných domů, nebo dalších objektů. Samotné čištění, ale i ochrana, může být využita v mnoha dalších oblastech. Ideálním příkladem jsou také střechy, ale i různé haly nebo jiné konstrukce, popřípadě se může jednat i o činnost související s odstraněním graffiti. A proč najímat profesionála a proč vůbec povrchy čistit? Jelikož zlepšíte jejich vzhled, prodloužíte jejich životnost a samozřejmě je do budoucna ochráníte natolik, že čištění již nebude nutné realizovat v tak krátkých intervalech, jako tomu bylo doposud.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.